Дизайн сайтів

Під час розробки дизайну враховуються всі побажання клієнта. Команда фахівців визначає цільову аудиторію, проводить ретельний аналіз конкурентів. Основна мета WEB ресурсу – продаж на віртуальному ринку. Сайт має бути зручним та функціональним. Опрацьовується механізм пошуку, пропозиції додаткових послуг, платіжна система. Обов’язково підключаються функції зворотного дзвінка та онлайн підтримки.

Розпочати проект
Дизайн

Етапи робіт

01

Зустріч із клієнтом

03

Розробка структури

05

Запуск проекту

stages-design
02

Вивчення аналогічних проектів

04

Підготовка готового WEB ресурсу

06

Подальша розкрутка сайту

01
Зустріч із клієнтом
02
Вивчення аналогічних проектів
03
Розробка структури
04
Підготовка готового WEB ресурсу
05
Запуск проекту
06
Подальша розкрутка сайту
Результат
Що в результаті?
result-design
можливість розширити базу клієнтів та збільшити продажі, що сприяє розвитку бізнесу
сайт з унікальним дизайном підвищить впізнаваність компанії в онлайн-просторі
професійно розроблений сайт має захисний механізм, що унеможливлює злому
студія пропонує послуги сервісного обслуговування та за бажанням клієнта завжди може внести зміни та доповнення
Необхідність дизайну бізнесу
Низькі витрати
На відміну від запуску торгової точки, відкриття інтернет-магазину коштуватиме дешевше. Фізичний магазин потребує закупівлі товару, торговельного обладнання, оформлення приміщення та інших вкладень на початковому етапі. Також підприємцю належить щомісяця вносити орендну плату. Запуск інтернету позбавляє цих витрат, незначну суму доведеться заплатити за створення WEB ресурсу.
Потенційний дохід у режимі 24/7
Цілодобова робота магазину вигідна підприємцю та покупцям. Користувачі можуть відвідати сайт та оформити замовлення у зручний для себе час. Зв’язок із покупцями доступний завжди. При надходженні сповіщення про замовлення завжди можна уточнити деталі. Для інтернет-магазину немає географічних кордонів, що розширює коло потенційних покупців.
FAQ
01
Який термін розробки дизайну?

Термін залежить безпосередньо від складності поставленого питання. У середньому для відтворення дизайну головної сторінки потрібно близько 30 годин роботи. Ми можемо зробити дизайн нового сайту якісно, редизайнувати старий сайт, доопрацювати і переробити Ваші макети дизайну. Швидкість роботи залежить від обсягу їх виконання.

02
Від чого залежить вартість?

Ціна послуг залежить від того, наскільки складна структура сайту, кількість унікальних сторінок і кількість роздільних здатностей, під які готують макети, щоб вони коректно відображалися. Складна анімація, творчий дизайн і реалізація нестандартної ідеї теж займають більше часу, а отже, коштують дорожче.

03
Чому за розробкою варто звернутися в GTRIX?

Наші досвід і професіоналізм дають змогу створювати продукти, які задовольняють вимоги замовників, відповідають вимогам і виправдають очікування клієнтів. Нас обирають, адже ми відповідальні за результат нашої репутації. Наше завдання – Ваш успіх, тому ми глибоко проникаємо в бізнес клієнтів і проводимо різні дослідження, пропонуємо ідеї, варіанти, що допомагають досягти максимальних результатів. Якщо вам потрібно замовити дизайн UI/UX або у вас є питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і отримайте безкоштовну консультацію.

04
Яким має бути дизайн сайту?

Це вельми важливе і водночас просте питання. Сьогодні якісний дизайн сайту має важливе значення, обов’язкові його особливості: привабливості, унікальності та функціональної зручності. Перші враження часто можуть бути останніми, особливо в Інтернеті.

Клієнти
Дивитись
Сміливці які створили найкращий продукт
PERFECT PERFECT PERFECT
Red Roof
Hive Zero
Refresh
Bla-Bla School
Synstars
Антураж
Gurt
GastroCity
Інші послуги
Дивитись
Інтернет-магазин
Створення торгових майданчиків є основним профілем студії. Робочий код, що застосовується, гарантує вищу стабільність сайту. Головна результативність досягається завдяки оригінальному представленню товарів і послуг, що запам’ятовується. Зручне категорування розділів, гармонійна інформація про гарячі пропозиції та оптимізований пошук на сторінці забезпечать їй популярність.
01
Корпоративний сайт
Візитна картка вашого бізнесу у Всесвітньому павутинні буде незабутньою. Ми візуалізуємо корпоративну ідею вашої компанії, зробимо її легкою для сприйняття. Сайт точно передасть те, що ви хотіли б оголосити про себе.
02
Landing page
Посадкова сторінка, або landing page – це ефективний інструмент для залучення клієнтів. Вона займає проміжне значення між маленьким рекламним банером та основним сайтом компанії. Ми надамо інформацію на landing page так, що відвідувач захоче дізнатися більше про вас.
03
SEO просування
Наповнення сайту безпосередньо впливає на те, яке місце він займатиме у пошуковому рейтингу. Дотримання певних правил допоможе підняти електронну сторінку вашого бізнесу у топ без додаткових витрат. Наші фахівці знають про пошукові роботи все.
04