Наша історія

GTRIX STUDIO відноситься до компаній, чия ефективність ґрунтується на комбінації вдалого менеджменту та наполегливості професійних співробітників. Незважаючи на відсутність довгої корпоративної історії, фірма міцно займає свою нішу на ринку IT-послуг завдяки злагодженості колективу та високій увазі до всіх запитів клієнта. Прагнення вперед акцентує увагу на нових програмних технологіях, які дозволяють випускати дійсно красиві сайти.

Наша історія
Наша історія
Наша місія
Наша місія
Наша місія

Місія компанії – створення зручності користування Всесвітнім Павутинням для всіх клієнтів за допомогою грамотних та цікавих сайтів. Електронні сторінки наших програмістів перетворюють інтернет-серфінг на захоплююче та корисне заняття. Ми виступаємо за дотримання та підвищення стандартів подання інформації в інтернеті. Будь-який сайт має бути елегантним, надійним та стабільним.

Команда
Антон
Антон
CEO&Owner
Катерина
Катерина
Head of Designer
Алексей
Алексей
Front-end developer
Яна
Яна
Project manager
Тетьяна
Тетьяна
HR manager
Наша статистика
Пристрасть та креатив
CREATIVE CREATIVE CREATIVE
99+
задоволених клієнтів
100+
успішних проектів
10+
країн, з якими співпрацюємо
10+
людей у команді
Про нас
У чому переваги
DESIGN DESIGN DESIGN
01
Якість
Якість
Ваша майбутня рекомендація студії є важливою для нас. Тому якість робіт – наш пріоритет на кожній стадії проекту.
02
Дотримання домовленостей
Дотримання домовленостей
Суворе виконання домовленостей – наша перевага перед конкурентами. Нам можна довірити ваш проект.
03
Спочатку вивчаємо завдання
Спочатку вивчаємо завдання
Великий досвід нашої команди дозволяє точно оцінити всі побажання клієнта. Ми оцінюємо загальні аспекти, яким має відповідати сайт для своєї ефективної роботи та його просування.
04
Командна робота
Командна робота
Усі фахівці нашої компанії працюють як одне ціле. Продуктивне поєднання frontend та backend-складників дозволяє виконувати роботу швидко, чітко, гармонійно, з повною віддачею.
05
Воюємо до останнього
Воюємо до останнього
Принцип повного задоволення клієнта є нашим посібником до дії. Ми не допускаємо половинчастого виконання роботи та націлені на результат чудового ступеня за будь-яким техзавданням.