Ui/Ux Design
Web development

Wutmarc

Українська компанія по виробництву електролізерів
SCROLL
Баннер Wutmarc
Клієнт
Водородные станции
Desktop
Tablet
Mobile
2022
Корпоративний сайт
Цілі і завдання
Залучення клієнтів
Залучення клієнтів
01
Головною метою сайту є залучення потенційних клієнтів і збільшення кількості замовлень. Для цього сайт має представляти всі продукти компанії, їхні переваги та особливості. Також необхідно приділяти достатньо уваги SEO-оптимізації, щоб сайт був легко знайдений у пошукових системах.
Інформування клієнтів
Інформування клієнтів
02
Сайт має надавати повну інформацію про продукцію компанії, її характеристики та переваги. Клієнти повинні мати можливість швидко і зручно знайти потрібну інформацію про продукт і його специфікації.
Розвиток лояльності клієнтів
Розвиток лояльності клієнтів
03
Сайт повинен мати можливості для зворотного зв'язку з клієнтами і створення форуму, де користувачі можуть ділитися досвідом і ставити запитання.
Про компанію

Заводи WHS розробляють новітні технології з виробництва сучасних установок та обладнання для електролізного виробництва водню, які здатні виробляти тисячі кілограмів водню на добу.
Компанія орієнтується на ринки високого попиту, тому що мають особливий продукт, який забезпечує стійке рішення для зберігання енергії, транспортування палива та промислового застосування.
АЕМ-електроліз вважається найперспективнішим методом високої чистоти виробництва водню, тому що він не робить жодних викидів вуглецю в повітря, викидаючи тільки кисень.

Про компанію
Головна сторінка
main-wutmarc
018755
FFFFFF
CCE7DE
E7F3EF
mockup-wutmarc
Lato
Regular
Medium
SemiBold
Сторінки
desktop-1-wutmarc
mobile-1-wutmarc
desktop-2-wutmarc
desktop-3-wutmarc
desktop-4-wutmarc
mobile-2-wutmarc
desktop-5-wutmarc
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект