Ui/Ux Design
Web development

GastroCity

Корпоративний сайт для медичного закладу
SCROLL
Баннер GastroCity
Клієнт
Medical company
Desktop
Tablet
Mobile
2022
Корпоративний сайт
Цілі і завдання
Зміцнення іміджу установи
Зміцнення іміджу установи
01
Сайт має бути естетично привабливим і відповідати корпоративному стилю закладу. На сайті можна розмістити інформацію про нагороди, досягнення та сертифікати закладу, а також відгуки та рекомендації від пацієнтів.
Забезпечення доступу до інформації про здоров'я
Забезпечення доступу до інформації про здоров'я
02
На сайті має бути розміщена інформація про захворювання, профілактику та лікування, щоб допомогти пацієнтам ухвалювати поінформовані рішення та покращити своє здоров'я. Можна створити блог із порадами лікарів, розмістити інфографіки та відео з поясненнями, а також надати посилання на перевірені джерела інформації.
Поліпшення комунікації з пацієнтами
Поліпшення комунікації з пацієнтами
03
Сайт має надавати можливість онлайн-запису на прийом до лікаря, онлайн-консультації, а також можливість поставити запитання фахівцям закладу. Також на сайті має бути інформація про графік роботи закладу та можливість замовити дзвінок, щоб отримати додаткову інформацію.
Про компанію

GasrtoCity – український медичний заклад, лікарі якого зможуть допомогти у вирішенні проблем з травним трактом, гастроентерологічних проблем, проблем з харчуванням, провести лабороторні дослідження. Даний заклад існує вже багато років і прославився на всю Україну своіми передовими рішеннями нестандартних пробем зі здоров’ям дітей і дорослих.
Компанія звернулась до нас, щоб отримати інформаційний сучасний сайт, який буде зручний у використанні і буде визивати у пацієнтів довіру і бажання прийти на консультацію. А також донести до усіх людей, що життя і здоров’я – це найцінніше, що є у людини.

Про компанію
Головна сторінка
main-gastrocity
6AD8F0
FFFFFF
C63A61
F0FCFF
mockup-gastrocity
Gilroy
Regular
Medium
SemiBold
Сторінки
desktop-1-gastrocity
mobile-1-gastrocity
about-gastrocity
desktop-2-gastrocity
desktop-3-gastrocity
mobile-2-gastrocity
desktop-4-gastrocity
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект