Ui/Ux Design
Web development

Luma

Інтернет-магазин сучасних ароматичних свічок
SCROLL
Баннер Luma
Клієнт
Производство свечей
Desktop
Tablet
Mobile
2022
Інтернет-магазин
Цілі і завдання
Маркетингові цілі
Маркетингові цілі
01
Сайт може також використовуватися для вирішення маркетингових завдань, таких як збільшення впізнаваності бренду, залучення нових клієнтів, утримання старих клієнтів, дослідження ринку і конкурентів тощо.
Управління товарами
Управління товарами
02
Сайт має забезпечити зручне управління товарним асортиментом, включно з додаванням, видаленням і редагуванням товарів, а також можливістю швидкого налаштування цін, фільтрів і атрибутів.
Конверсія
Конверсія
03
Метою сайту є також збільшення конверсії, тобто кількості відвідувачів, які здійснюють покупку. Для цього потрібно забезпечити привабливий і зручний дизайн, показати продукти з кращого боку за допомогою хороших фотографій і описів, а також використовувати маркетингові інструменти, такі як знижки, акції, рекомендації тощо.
Про компанію

LUMA – це втілення жіночості та впевненості в собі. Мета – зробити жінок не тільки красивими, але і щасливими. Створюють сучасний жіночий одяг преміум-якості в сегментах кежуал та бізнес-шик, звертаючи особливу увагу на комфорт та свободу рухів. Одяг обирають жінки різного віку та занять, в Україні та за її межами. Мода – це міжнародна мова, що допомагає доносити сенси та світогляд широким аудиторіям, тож прагнуть створювати яскраві образи на всі випадки життя.

Про компанію
Головна сторінка
main-luma
FDFCF7
F1E7DD
F4E5E8
5F554C
mockup-luma
Gilroy
Regular
Medium
SemiBold
Сторінки
desktop-1-luma
mobile-1-luma
desktop-2-luma
desktop-3-luma
desktop-4-luma
mobile-2-luma
desktop-5-luma
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект