Ui/Ux Design
Web development

Niallo

Професійний досвід у сфері виїзного туризму
SCROLL
Баннер Niallo
Клієнт
Travel agency
Desktop
Tablet
Mobile
2022
Landing page
Цілі і завдання
Поліпшення комунікації з клієнтами
Поліпшення комунікації з клієнтами
01
Сайт має надавати зручні інструменти для бронювання турів і зворотного зв'язку. На сайті мають бути доступні онлайн-заявки на бронювання туру, онлайн-консультації, а також можливість поставити запитання фахівцям компанії.
Розширення клієнтської бази
Розширення клієнтської бази
02
Сайт має залучати нових клієнтів і стимулювати їх бронювати тури. Для цього можна використовувати контекстну рекламу, соціальні мережі та інші інструменти інтернет-маркетингу.
Зміцнення іміджу компанії
Зміцнення іміджу компанії
03
Сайт має бути естетично привабливим і відповідати корпоративному стилю компанії. На сайті можна розмістити інформацію про нагороди, досягнення та сертифікати компанії, а також відгуки та рекомендації від клієнтів.
Про компанію

Niallo – європейська туристична агенсія, яка може познайомити вас у усім всесвітом: від Северної Америки до Австралії. Компанія завжди готова допомогти обрати відпочинок на морі в будь-якій частині світу, гарячу путівку, в якій привабливе співвідношення ціна – якість поєднане з відмінним сервісом, екскурсійні тури, які надають можливість ознайомитись з декількома країнами, тур вихідного дня чи круїз, забронювати авіаквитки, організувати індивідуальну мандрівку найбільш вимогливому клієнту.
Співробітники туристичної фірми – це колектив відповідальних фахівців, які можуть надати грамотну консультацію кожному туристу, завдяки знанням, отриманим під час стажування за кордоном.

Про компанію
Головна сторінка
main-niallo
B6D82A
FFFFFF
2A3A2D
D9DDC4
mockup-niallo
Baskervville
Regular
Medium
Semibold
Сторінки
desktop-1-niallo
mobile-1-niallo
main-1-niallo
about-us-niallo
reviews-niallo
mobile-2-niallo
countries-niallo
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект