Ui/Ux
Web development
SEO

Synstars

Компанія сучасного digital-маркетингу та реклами
SCROLL
Баннер Synstars
Клієнт
Рекламна агенція
Desktop
Tablet
Mobile
2023
Корпоративний сайт
Цілі і завдання
Дизайн
Дизайн
01
Відобразити ергономічний дизайн із зрозумілою ієрархією та інтуїтивною навігацією по сайту. Адаптувати під мобільні пристрої.
Розробка мобільної версії
Розробка мобільної версії
02
Мобільна версія сайту адаптована і налаштована під потрібне розширення. Усе швидко завантажується і правильно функціонує.
Поліпшення комунікації
Поліпшення комунікації
03
Сайт може слугувати мостом між агентством і клієнтами, забезпечуючи їм швидкий і зручний доступ до інформації, контактної інформації, фідбеку тощо.
Про компанію

Synstars допомагає компаніям з рекламою на ринку вже кілька років. Вони працюють у всьому світі, але найбільше поширені зі США. Synstars спеціалізуються на розміщенні медійної та перфоманс-реклами. Спеціалісти Synstars мають пріоритетний доступ до альфа- та бета-тестування нових типів кампаній, аудиторних рішень, стратегій та креативів. Вони спеціалізуються на цифровому розміщенні та цифровому маркетингу найвищої якості. Завдання агентства: формувати знання про бренд, охопити цільову аудиторію в Інтернеті та стимулювати потенційних клієнтів до цільової дії – перейти на сайт, завантажити мобільний додаток або здійснити покупку. Digital-агентство пропонує клієнтам 3 комплексні послуги найвищої якості, які ви тепер можете побачити на їхньому сайті.

Про компанію
Головна сторінка
synstars-main
26EBFF
0127FF
FFFFFF
1C1C1C
synstars-mockup
Open Sans
Regular
Medium
SemiBold
Сторінки
synstars-page-1
synstars-mobile-1
synstars-page-2
synstars-page-3
synstars-page-4
synstars-mobile-2
synstars-page-5
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект