UI/UX
Web development

Itex Agency

Ідеальний корпоративний сайт для it-компанії
SCROLL
Баннер Itex Agency
Клієнт
It-company
Desktop
Tablet
Mobile
2022
Корпоративний сайт
Цілі і завдання
Просування компанії
Просування компанії
01
Сайт має стимулювати продаж послуг і продуктів компанії. Для цього на сайті можна розмістити інформацію про нові продукти і сервіси, проведені заходи, дослідження, а також статті, огляди та інший контент, який допоможе переконати відвідувачів у перевагах продуктів і послуг компанії.
Поліпшення комунікації з клієнтами
Поліпшення комунікації з клієнтами
02
Сайт має надавати зручні інструменти для спілкування з клієнтами, наприклад, онлайн-чат, зворотний зв'язок, форуми та блоги.
Залучення нових клієнтів
Залучення нових клієнтів
03
Сайт має стимулювати відвідувачів стати клієнтами компанії. Для цього на сайті мають бути доступні контактні дані компанії, онлайн-заявки на консультацію, а також можливість залишити заявку на послугу.
Про компанію

Компанія ITEX Agency – це креативна компанія з розробки веб-сайтів та блокчейнів, що пропонує повний спектр послуг у галузі маркетингу, веб-розробки та блокчейн-технологій. Допомагають підкреслити клієнтам свої сильні сторони та розвивати свій бренд в інтернеті, використовуючи всі доступні інструменти: веб-сайти, чат-боти, блокчейн-технології, інтернет-рекламу та відеовиробництво.
Звернулася до нас у 2021 році. На той момент вони мали старий сайт, він не закривав основні потреби і більше працював як сайт-візитка. Клієнту хотілося оновити дизайн та додати ефектів та інтерактиву на сайті. Щоб у відвідувачів сайту створювалася асоціація з технологіями та майбутнім.

Про компанію
Головна сторінка
itex-main
6699CC
FFFFFF
8525D0
222222
mockups-itex
HelveticaNeueCyr
Regular
Medium
SemiBold
Сторінки
page1-itex
mobile1-itex
portfolio-itex
about-us-itex
web-development-itex
mobile2-itex
vacancies-itex
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект