Процес розробки онлайн ресурсу включає кілька покрокових етапів. Скільки коштує створити сайт під ключ, визначає кількість фахівців, їхній досвід, час, який знадобився для реалізації проєкту. Середній цінник за веб-проєкт в Україні становить 2-50 тис. дол.
Спочатку фахівці беруться за вивчення ринку, переваг і недоліків конкурентів. Потрібно зробити все, щоб залучити цільову аудиторію. Для цього є спеціальні інструменти, які використовують фахівці веб-студії GTRIX. Також важливо визначитися з планом просування онлайн сервісу.
Далі дизайнер приступає до виконання прототипу. Щоб дизайн був унікальним, важливо продумати основні кольори і яка форма елементів буде превалювати. Стиль має запам’ятовуватися і виділяти концепцію підприємства. Стратегію веб-проекту і прототипування можна замовити за ціною від 800 дол.
Користувачі хочуть бачити красиву картинку. Завдання, яке належить вирішити програмісту, – створення сайтів в Україні, що продають товар, підтримують імідж підприємства і забезпечують дохід.
Візуальна картинка має приваблювати і викликати довіру. Прототип сайту будується на каркасі елементів проекту. Дизайнер займається промальовуванням веб-ресурсу для програмістів, які пізніше реалізовуватимуть технічну складову. Після розподілу елементів, фахівець наочно надає образ, яким буде завершений сайт.
На те, у скільки оцінюється зробити сайт, ціна залежить від кількості сторінок, додавання анімаційних картинок, складних форм. Цінник на зовнішнє оформлення варіюється від 900 дол.
Орієнтуючись на ідеї дизайнера, програмісти реалізують у життя прототип, відображають кнопки, формують блоки. Активні елементи мають відгукуватися на натискання.
Якими принципами керуються фахівці?
Результати роботи розробників тестують QA-інженери. Якщо виявляються помилки, їх виправляють. Вартість цього етапу розробки сайту від 500 дол.
Back-End передбачає відгук на команди, наприклад, надсилання відомостей на сервер під час реєстрації на сайті. Також важливо підключити інші сервіси, налаштувати програвання файлів різних типів, обробку складних команд. Вартість розробки Back-End у рамках створення сайту від 1 тис. дол.
Завдяки адміністративній панелі, власник веб-ресурсу керує контентом. Можна змінювати вартість товарів, додавати продукцію і дані.
Деякі власники сайтів, намагаючись заощадити, відмовляються від розробки адміністративної панелі. У підсумку для внесення найменших змін доводиться звертатися до фахівців.
Ще один великий плюс наявності адміністративної панелі – захист від злому. Скільки коштує зробити сайт в Україні на цьому етапі? У межах 2-5 тис. дол.
Більш точну суму можна розрахувати, обговоривши веб-ресурс і визначивши цілі з програмістами в індивідуальному порядку. Замовте розробку сайтів в Україні у веб-студії GTRIX, і ми надамо консультації з цього питання.
Веб-ресурси створюють для досягнення якихось цілей, при цьому вони повинні приносити дохід. Веб-ресурс може відрізнятися набором функцій і складністю виконання. Орієнтуючись на тип сервісу, можна визначити, скільки коштує створити сайт в Україні.
Створення Landing Page використовують, щоб просунути бренд. Користувач отримує дані про бізнес, які товари і послуги пропонує підприємець, може почитати відгуки, блог, вивчити контакти. Це відповідний формат для представників малого бізнесу. Ціна онлайн проєкту від 1,5 тис. дол.
Розробка інтернет-магазину передбачає продаж безлічі товарів. З цієї причини структура складніша. Сайт електронної комерції важливо оснастити такими функціями:
Щоб розробити такий веб-ресурс, потрібно витратити чимало часу і залучити кваліфікованих програмістів. Скільки коштує зробити сайт у Києві? Замовити сайт можна за ціною від 2 тис. дол.
Цільова сторінка виконується у вигляді окремого односторінкового сайту, що дає змогу просунути товар, або окремо виділеної сторінки на наявному онлайн-проєкті. З односторінкового сайту користувачам доносяться дані про продукт, при цьому вони не відволікаються на інші товари.
Цінник на сайт, що налічує одну сторінку, в Києві стартує від 900 дол.
Скільки коштує створити сайт з нуля? Від 1 тис. дол.
Онлайн проєкт під ключ, що дає змогу презентувати бізнес в Інтернеті та здійснити цифровізацію. Розробка сайтів в Україні передбачає створення стратегії розвитку, ідей і способів представлення компанії в Інтернеті. За необхідності для компанії створюють додаток.
Інформаційний майданчик – це онлайн сервіс, що дає змогу через корисну інформацію налагодити діалог із потенційними клієнтами. Вибудовує довіру і підвищує авторитет. Ціна 1,5 тис. дол.
Розробку корпоративного сайту замовляють для підвищення впізнаваності компанії за рахунок фірмового стилю, трансляції експертності. Вартість створення сайту з нуля від 2 тис. дол.