Початок розробки Вашого інтернет магазину

Web
Початок розробки Вашого інтернет магазину

Питанням, з чого розпочати створення інтернет магазину, задається кожен підприємець, який бажає розширити бізнес перевівши його в інтернет простір. Це вигідна інвестиція, якщо розробкою займається команда професіоналів, яка продумує до дрібниць.

Тоді ідея розробити інтернет-магазин стає ефективною бізнес-моделлю, здатною принести керівнику гарний прибуток. Також сайт є зручним інструментом для вирішення таких завдань:

 • автоматизує продаж;
 • дозволяє вести облік асортименту продукції та відстежувати наявність окремих її видів, моделей;
 • замінює вітрину для товарів;
 • дозволяє рекламувати продукт із мінімальними вкладеннями;
 • збирає аналітику показників продажів.

Як зробити так, щоб сайт був ефективним

Насамперед слід визначитися, що вигідно продавати. Хочете позбутися потенційних конкурентів? Тоді товар має бути ексклюзивним. Намагайтеся взяти вузьку тематику. Наприклад, якщо це сукні, то ручної роботи.

Продаючи відомий продукт, вибирайте нішу, в якій добре орієнтуєтесь. Це забезпечує найкращий сервіс. Але будьте готові вкластися в рекламу.

Для підтримки високого попиту продукції важливо чітко уявляти, кому вона цікава. З чого розпочати розробку інтернет-магазину? З вивчення портрету цільової аудиторії. Слід проаналізувати користь товару клієнтам, їх стать і вік, фінансове становище, захоплення, потреби, сімейний статус та інші чинники.

Як вибрати розробника сайту

Складний веб-ресурс торгівлі може швидко виконати лише злагоджена команда, яка має знання та навички експертного рівня. При пошуку фахівців звертайте увагу на такі критерії:

 • портфоліо веб-студії;
 • скільки років компанія представлена ​​на ринку програмування;
 • які CMS застосовує у роботі;
 • як швидко може виконати сайт;
 • вартість послуг;
 • надання технічної підтримки та просування веб-ресурсу.

Веб-студія в Україні «GTRIX STUDIO» пропонує створити стабільно працюючий ресурс з продажу товарів за прийнятними цінами. На зустрічі з клієнтом обговорюються цілі магазину та бюджет, на який може розраховувати виконавець програмного продукту.

Спеціаліст професійно виконає аналіз конкурентів, вивчить нішу та оцінить перспективність продажів, використовуючи спеціальні сервіси.

Особливості інтернет торгівлі

Щоб торговий майданчик привертав увагу і щоб уникнути зайвої завантаженості сторінок, створення інтернет-магазинів під ключ рекомендується з винесенням в окремий розділ популярних товарних позицій. Опис у картках має бути докладним, а оформлення незабутнім. На сторінці кожного товару вказують його параметри, переваги, ціну та додають якісні фотографії з різних ракурсів.

З чого радять розпочати створення інтернет-магазину досвідчені фахівці? Слід запропонувати клієнтам різні варіанти оплати та доставки. Добре, якщо підключити агрегатор платежів. В ідеалі розрахунку доставки товарів додають калькулятор поштових служб.

Також покупців можна залучити безкоштовною доставкою при придбанні продукції на конкретну суму. Це стимулює замовляти більше.

Чому не обійтися без професіоналів

Щоб сайт був затребуваним і залишався в перших позиціях пошукових систем, недостатньо оплатити домен і завантажити картки продуктів. Без просування сайт швидко загубиться серед конкурентів.

Створити інтернет магазин у Києві з налаштуванням контекстної реклами, оптимізацією веб-ресурсу для пошукових систем в рамках Вашого бюджету пропонує веб-студія «GTRIX STUDIO». Також фахівці забезпечать найкраще зовнішнє сео-просування та подбають про популярність ресурсу в соціальних мережах.

Після грамотного запуску та просування програмного продукту знадобиться регулярне поповнення сайту новими товарами. Для високої швидкості завантаження сторінок періодично потрібно тестувати роботу веб-ресурсу, проводити аналітику та розширювати функціонал. Експерти «GTRIX STUDIO» впораються з усіма цими завданнями.

Сподобалася стаття?
5/5 (2)
Попередній
Блог Наступний