Скільки коштує створити інтернет-магазин у 2024 році

Web
Схожі статті
[news]
Січ 04, 2024
Тенденції у веб-дизайні 2024
[news]
Жов 26, 2023
Етапи розробки сайту
[news]
Жов 04, 2023
Розробка сайту на WordPress
Скільки коштує створити інтернет-магазин у 2024 році

Почати свій бізнес особливо страшно, якщо в країні панує економічна нестабільність. Адже йдеться про вкладення великої суми грошей. Підприємців-початківців можуть налякати матеріальні витрати, без яких не обійтися, якщо потрібно орендувати офіс і складське приміщення.

При створенні інтернет-магазину можна добре заощадити. Ціна розробки інтернет-магазину нижча, ніж відкриття офлайн офісу. Багато що залежить від вартості послуг, які встановлює виконавець. Залежно від ціни за роботу, замовник отримує відповідний результат.

На те, скільки коштує інтернет-магазин в Україні у 2024 році, впливають досвід роботи програміста, можливості, його знання. Якщо сайт складний за структурою і великий, краще звернутися до веб-студії, де працюють професіонали.

Різновиди інтернет-магазинів

Розрізняють кілька категорій інтернет-майданчиків, на яких можна продавати товари або послуги.

 1. Бюджетний формат. Вартість розробки інтернет-магазину у 2024 році стартує від 2 тис. дол. Розробкою сайту, що продає, займаються фрілансери і фахівці веб-студій, які тільки почали працювати.
 2. Бізнес-формат. Створення інтернет-магазину здійснюють експерти веб-студій, які продовжують свою діяльність протягом 5-ти і більше років.
 3. Преміум-категорія. Створити інтернет-магазин у 2024 році можна за ціною 25-50 тис. дол. Усе залежить від термінів виконання замовлення, обсягу роботи, кількості фахівців, залучених до завдання.

Чи можна замовити хороший сайт дешево

Бюджетний варіант відрізняється простотою виконання. Движок може бути безкоштовним, дизайн оформлений у вигляді шаблону, функціонал обмежений. Також замовити послугу під ключ за невелику суму можна тільки в малодосвідчених фахівців, які не дотримуються термінів, обумовлених із замовником, не комунікують із клієнтом під час виконання замовлення.

Скільки коштує зробити бюджетний інтернет-магазин у 2024 році? Кілька тисяч доларів.

Але мінус у тому, що виконавцям, які швидко і дешево розробляють сайт, однаково, наскільки комфортним буде інтерфейс, як швидко відкриватимуться сторінки. Такі програмісти допускають багато помилок у коді, через що онлайн платформа працює некоректно.

Вести таку онлайн діяльність не хочеться. Адже керувати веб-ресурсом незручно. Сайт часто закидається самим же власником. Бувають також випадки, коли через тривале відкриття сторінок онлайн майданчика користувачі йдуть до конкурентів.

Якщо ви хочете отримати хорошу торгову платформу, розробку інтернет-магазину краще замовити у професіоналів, які мають портфоліо.

Стоимость создания интернет-магазина в 2024 году

Чи варто замовити бізнес-формат сайту

Бізнес-формат інтернет-магазину передбачає використання шаблону. Такий дизайн можна зробити ексклюзивним, але є особливості. Вартість створення такого інтернет-магазину в Україні 2024 року в межах 20 тис. дол.

Те, яким у підсумку вийде сайт, залежить від навичок і вмінь програміста:

 • CMS із необхідними функціями;
 • зручне використання інтернет-майданчика.

Інтернет-магазин преміум-категорії

Розробка сайтів преміум сегменту в Україні передбачає такі особливості.

 1. Кожен із фахівців відповідально ставиться до роботи. Над проектом працює злагоджена команда експертів. Над кожним етапом йде копітка робота.
 2. Дизайн і функції опрацьовуються, виходячи з маркетингового аудиту. Тільки тоді сайт буде приносити хороший прибуток.
  Під час комунікації з клієнтом використовується індивідуальний підхід.
 3. Якісна робота не викликає сумнівів. Торговий майданчик отримає комфортне управління та інтерфейс, де все продумано до дрібниць. Функціями сайту власник зможе керувати через адміністративну панель.

Скільки коштує хороший якісний інтернет-магазин з безліччю торгових пропозицій? У межах 30-60 тис. дол. Такі ціни дійсні в Києві та в будь-якому регіоні України.

Що ще впливає на вартість сайту

Витрати, які також лягають на плечі замовника при бажанні зробити інтернет-магазин.

 1. Витрати на домен і хостинг.
 2. Просування онлайн майданчика.
 3. Послуги копірайтера і фотографа.
 4. Створення додаткових функцій в індивідуальному порядку. Наприклад, створення особистого акаунта для клієнтів сайту.
Сподобалася стаття?
0/5 (0)