Ui/Ux Design
Web development

Goida

Світова компанія по виробництву дитячих майданчиків
SCROLL
Баннер Goida
Клієнт
Производитель площадок
Desktop
Tablet
Mobile
2022
Інтернет-магазин
Цілі і завдання
Продажи
Продажи
01
Головною метою інтернет-магазину є максимізація продажів. Для цього сайт має бути зручним для користувачів, мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ефективний пошук і фільтри, а також зручну корзину та оформлення замовлення.
Безпека
Безпека
02
Під час продажу товарів в інтернеті, необхідно забезпечити високий рівень безпеки для клієнтів. Сайт повинен використовувати надійні методи шифрування даних, забезпечувати захист від шахрайства і спаму, а також мати політику конфіденційності.
Розвиток бізнесу
Розвиток бізнесу
03
Сайт може стати інструментом для розширення бізнесу агентства, шляхом інтеграції додаткових сервісів та інструментів, таких як CRM-системи, брендбук тощо.
Про компанію

Компанія “Гойда” – національний виробник дитячих і спортивних майданчиків, яка пропонує широкий асортимент продукції. Ігрові та гімнастичні комплекси, дитяче ігрове обладнання, майданчики для дитячого садка, як-от гірки, гойдалки, канатні комплекси, каруселі, пісочниці, тактильні панелі та інше обладнання для благоустрою та тренажери доступні у нас. Є найбільшим виробником в Україні і завжди гарантують високу якість і надійність своєї продукції.

Про компанію
Головна сторінка
main-goida
F1861B
FFFFFF
00D1D4
56586B
mockup-goida
Montserrat
Regular
SemiBold
Bold
Сторінки
desktop-1-goida
mobile-1-goida
desktop-2-goida
desktop-3-goida
desktop-4-goida
mobile-2-goida
desktop-5-goida
Сподобався проект? Давайте обговоримо Ваш!
Ваш проект Ваш проект Ваш проект
Розпочати проект