Вартість розробки інтернет магазину

Web
Схожі статті
[news]
Лип 20, 2022
Почни розробку свого Лендінг Пейдж правильно
[news]
Чер 12, 2022
Вартість створення сайту в Україні
[news]
Кві 19, 2022
Початок розробки Вашого інтернет магазину
Вартість розробки інтернет магазину

Скільки коштує інтернет магазин під ключ, залежить від багатьох факторів, у тому числі від професіоналізму розробників. Фрілансери без досвіду готові взятися за роботу дешево. Але мінімальний функціонал, дизайн, який Ви вже зустрічали на інших сайтах, і сторінки, що завантажуються повільно, не приваблять реальних покупців.

Люди, які серйозно займаються бізнесом, радять не економити на створенні торгового веб-майданчику. Тільки грамотно продуманий сайт із зручним інтерфейсом, професійно виконаною адміністративною панеллю, ексклюзивним дизайном може просувати товар, забезпечити компанії гарну репутацію та розширити вплив бренду на ринку.

Скільки коштує інтернет магазин в Україні, залежить від статусу веб-студії та кваліфікації співробітників. Ціна варіюється у межах 2-50 тис. дол. Бажаючи заощадити на створенні торгового майданчику, експерти не радять відмовлятися від грамотного функціоналу.

Чому для бізнесу більше підходить сайт з нуля

Онлайн продажі засновані на спеціальних системах керування. Прості, з мінімальними можливостями та без технічної підтримки, надаються безкоштовно. Платні варіанти більше адаптовані під торгові майданчики, але не справляються з вирішенням усіх завдань бізнесу.

Ось чому рекомендується замовити створення інтернет магазину у професіоналів з нуля. Які переваги такого варіанту для замовника?

 1. Додання на онлайн сервіс необхідної кількості розділів та блоків.
 2. Переклад кількома мовами.
 3. Підключення додатків для просування веб-ресурсу.
 4. Візуальне оформлення платформи згідно з сучасними тенденціями, з урахуванням бізнес діяльності замовника.
 5. Забезпечення моментального пошуку та купівлі продукції, фільтру за характеристиками.

Ресурс, не схожий на інший, привертає увагу відвідувачів, залишає позаду конкурентів та спонукає клієнтів купити продукт.

Скільки коштує розробити інтернет магазин в індивідуальному форматі? Від 2 тис. дол.

До роботи залучається команда фахівців, які володіють спеціальними знаннями. Особливо це актуально для масштабного бізнесу, який не бажає зупинятися на досягнутому. Мета таких замовників – освоїти інтернет та значно збільшити прибуток.

Структурні елементи і функціонал сайту, який розвивається

Розробнику торгового онлайн-майданчику доведеться продумати меню з категоріями, розділи та підпункти, в яких відображатимуться вигідні акції, розпродажі, нові та популярні товари. Обов’язково потрібно включити розділи про доставку, способи внесення коштів за продукт, кошик та реєстрацію облікового запису.

Окрему увагу варто приділити блогу. Тут є корисні статті з рекомендаціями, відеоогляди та інший цікавий контент. Деякі власники торгових майданчиків не беруть до уваги блог. Але статистика показує, що саме блог приваблює відвідувачів і викликає довіру.

Які потрібні розділи, залежить від асортименту товарів та завдань, поставлених підприємцем. Скільки коштує створити інтернет магазин, визначають функціональні можливості. Без цього важко уявити собі швидко працюючий веб-ресурс.

Достатня кількість функцій забезпечує швидкий пошук продукту та оформлення замовлення. Турбота про відвідувача не може коштувати дешево.

Як визначають ціну інтернет магазину

Скільки у 2022 р. коштує створити інтернет магазин в Україні, визначають технічні тонкощі реалізації проекту та його оформлення.

 1. Скільки коштують хостинг і домен.
 2. Тип системи управління, якщо веб-ресурс не створюється з нуля.
 3. Дизайн шаблону або ексклюзивний.
 4. Число мовних версій.
 5. Особливості верстки.
 6. Програмні інструменти, коди та тестування.
 7. Також вкладень вимагають написання контенту, оформлення текстів та фото на сайті та подальше просування майданчику.

Скільки коштує розробка ефективного інтернет магазину, важливою є правильність складеного ТЗ. У технічному завданні враховано можливі ризики. Ось чому ще до початку робіт над сайтом фахівець спілкується з клієнтом, дізнається, якого результату він хоче досягти, фіксує вимоги та побажання, визначає особливості проекту.

Скільки в Україні коштує хороший інтернет магазин, не з чуток знають експерти веб-студії «GTRIX STUDIO». Кожен програмний продукт розробляється у фірмовому стилі. Дизайнер підбере колірну гамму платформи, взявши за основу логотип компанії, розробить шрифти, оригінальні кнопки, незвичайні переходи, анімацію та списки, що випадають.

Скільки коштує зробити інтернет магазин, який успішно розвивається, підкаже менеджер по телефону, вказаному на сайті веб-студії.

Сподобалася стаття?
5/5 (2)