Red Roof
Україна, Київ
Red Roof – це компанія, що спеціалізується на наданні якісних офісних приміщень для оренди. Їхня місія полягає в тому, щоб запропонувати клієнтам зручні, сучасні та функціональні офіси, які відповідають найвищим стандартам якості.
Hive Zero
ОАЕ, Дубай
Hive Zero – провідна консалтингова компанія у сфері фінтеху та web 3 зі штаб-квартирою в Дубаї. Їх місія – демістифікувати фінтех, пропонуючи персоналізовані рішення для досягнення успіху в бізнесі.
Refresh
США, Лос-Анджелес
Refresh - це професійна клінінгова компанія, яка спеціалізується на наданні широкого спектра послуг з прибирання та обслуговування приміщень.
Bla-Bla School
Польща, Варшава
BLA-BLA SCHOOL це не тільки школа польської, англійської та німецької мови у Варшаві, для дорослих і дітей, це база для приїжджих, де можна отримати всі послуги та консультації для іммігрантів. Житло, робота, навчання, екскурсії, легалізація, відкриття бізнесу, навіть послуги психолога і перекладача, що б кожен міг відчувати себе як вдома!
Synstars
США, Лос-Анджелес
Synstars допомагає компаніям з рекламою на ринку вже кілька років. Вони працюють у всьому світі, але найбільше поширені зі США. Synstars спеціалізуються на розміщенні медійної та перфоманс-реклами. Спеціалісти Synstars мають пріоритетний доступ до альфа- та бета-тестування нових типів кампаній, аудиторних рішень, стратегій та креативів.
Антураж
Україна
Компанія-виробник надає послуги з розробки дизайну меблів з 3D візуалізацією, проектування меблевих гарнітурів для приміщень нестандартного планування.
Gurt
Україна
Українська студія зі створення ілюстрацій, дизайну веб-сайтів, музики та саундтреків, анімованих стікерів, упаковок, логотипів та брендингу. Здобули світові нагороди за кількома проектами.
GastroCity
Україна
GastroCity - медична гастроентерологічна амбулаторія, що займається професійним лікуванням усіх шлункових хвороб у дорослих і дітей. Клініка існує вже понад 20 років і кожен день рятує життя сотням людей.